Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

28. júna 2022

Platobná metóda Sofort

autor: TrustPay
Sledujte nás:

Výber správnych alternatívnych, alebo lepšie povedané lokálnych platobných metód, je pre úspech expanzie vášho e-shopu kľúčový. Najlepšie možnosti sú práve tie, ktoré sú dôveryhodné, známe a poskytujú spotrebiteľom a obchodníkom jasné výhody.

Platobná metóda Sofort, ktorá existuje už viac ako dve desaťročia, je jednou z najpopulárnejších online bankových platobných metód v Európe. Aktuálne je vo vlastníctve Klarny a používa ju viac ako 85 miliónov ľudí v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Belgicku.

Ak plánujete rozšíriť svoju zákaznícku základňu do Nemecka alebo ďalších nemecky hovoriacich krajín, je pravý čas na to, aby ste Sofort zaradili do svojho platobného mixu.
Dosah tejto platobnej metódy sa stále rozširuje, čo ju robí dostupnou už aj na ďalších veľkých trhoch vrátane Francúzska, Talianska, Holandska, Poľska, Španielska, Švédska a Spojeného kráľovstva.

Príťažlivá stránka Sofortu je jeho jednoduchosť

Pomocou platobnej metódy Sofort môžu nakupujúci zaplatiť obchodníkovi priamo bankovým prevodom v reálnom čase bez zložitého procesu a zdieľania citlivých údajov.

Ako už hovorí samotný názov tohto spôsobu platby v nemčine, ide o okamžitý (sofort = okamžite) prevod. Finančné prostriedky sú teda u obchodníka rýchlo a zákazník teda môže očakávať, že tovar bude expedovaný v čo najkratšom čase.

sofort - lokálna platobná metóda

Pre nových, ale aj zabehnutých obchodníkov

Sofort pomáha budovať dôveru. Pri nákupe zákazník neposkytuje svoje osobné údaje priamo obchodníkovi, ale transakcie prebiehajú medzi zabezpečeným prostredím Sofortu a bankou zákazníka. Platba cez Sofort je veľmi pohodlná a jednoduchá, čo koniec koncov pomáha zvyšovať konverzie.

Moderný spotrebiteľ určite ocení túto možnosť, ktorá je všeobecne známa a nevyžaduje zadávanie dlhých čísel z kariet alebo iné bankové údaje. Aj keď je Sofort prepojený s bankovým účtom zákazníka, používateľ nemusí zanechávať informácie o svojom bankovom účte na platobnej stránke. Vďaka tomu je jednorazová platba veľmi bezpečná, pretože žiadna tretia strana nebude mať prístup k informáciám o bankovom účte zákazníka.

Vzhľadom na jeho popularitu a široké využitie, sme Sofort zaradili do nášho stále rastúceho zoznamu lokálnych platobných metód.

Sofort, ktorý už aktuálne ponúka viac ako 25 000 online obchodov na celom svete, má na konte viac ako 4 milióny transakcií mesačne.

Ak ste obchodník, ktorý plánuje posilnenie cezhraničného predaja na kľúčových európskych trhoch, Sofort je pre vás ideálnym riešením.

Zistite viac o tejto platobnej metóde a mnohých ďalších dostupných v TrustPay na www.trustpay.sk/expandujte alebo kontaktuje náš tím na podpora@trustpay.eu.