Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Expandujete na zahraničné trhy?

Viac platobných metód znamená viac zákazníkov

Svet elektronického obchodu je bez hraníc a práve preto vám ponúkame najväčšie množstvo platobných metód na trhu. Zabezpečte svojim zákazníkom bezproblémový nákup s možnosťou výberu ich najobľúbenejšieho spôsobu platby a zlepšite tým svoju konverziu.

Globálne

TrustPay je členom najväčších svetových kartových schém Visa, MasterCard, UnionPay a Carte Bancaires, ktorých kartami ročne prejdú miliardy transakcií.

Apple Pay je jednoduchá a bezpečná platobná metóda kde zákazníci platia pomocou svojho Apple zariadenia – Apple Watch alebo iPhone. ApplePay funguje v rámci aplikácie Peňaženka, do ktorej si spotrebiteľ ukladá svoje platobné karty. Apple Pay je k dispozícii vo viac ako 35 krajinách.

Google Pay je rýchly a bezpečný spôsob platby, ktorý umožňuje jednoduché platenie prostredníctvom mobilu alebo online na internete. Má všetko, čo zákazník potrebuje pri platení a zároveň uchováva informácie v bezpečí. Na platbu mobilom je potrebné stiahnuť si aplikáciu Google Pay v Google Store. Služba je dostupná iba pre zariadenia so systémom Android.

PayPal je najpoužívanejšia online peňaženka na svete so 400 miliónmi aktívnych používateľov. PayPal je možné použiť ako spôsob platby na viac ako 200 trhoch.

Paysafecard poskytuje bezpečný spôsob platby pomocou jednorazovej predplatenej karty, ktorá umožňuje zákazníkom platbu na internete bez potreby zadávania svojich osobných alebo kartových údajov. PaysafeCard je dostupná na viac ako 650 000 predajných miestach s možnosťou platby u obchodníkov z najrozmanitejších odvetví. Paysafecard je aktuálne k dispozícii v 50 krajinách po celom svete, pričom zahŕňa aj pokrytie lokálnych mien.

Európa

Sofort je populárna platobná metóda online bankovníctva v Európe využívaná hlavne v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Belgicku. Sofort aktuálne používa 85 miliónov ľudí, čo z neho robí nevyhnutnosť pri podnikaní v rámci Európy.

Trustly je populárny spôsob platby v severských krajinách, ktorý poskytuje platby priamo z bankových účtov. S Trustly môžete nakupujúcim, ktorí nechcú platiť kartami, ponúknuť spôsob platby online pomocou svojich bankových účtov jednoduchým použitím prihlasovacích údajov zo svojho internet bankingu.

Belgicko

So 150 000 spracovanými transakciami denne je Bancontact najpoužívanejší spôsob platby v Belgicku. S viac ako 15 miliónmi kariet v obehu sa debetná karta Bancontact stala populárnym spôsobom platby a predstavuje významnú časť belgického online platobného styku. Okrem online platieb ponúka širokú škálu platobných služieb, ako sú napríklad transakcie kartou v obchode, vďaka čomu si Bancontact vybudoval v Belgicku známe a dôveryhodné meno.

Umožňuje obchodníkom prijímať platby na základe QR kódu. Nakupujúci naskenujú tento QR kód prostredníctvom aplikácie Payconiq By Bancontact alebo iných platobných aplikácií podporujúcich Payconiq na svojich smartfónoch a následne potvrdia sumu, ktorú majú zaplatiť.

Česká republika

Dajte svojim zákazníkom z Česka ešte väčší pocit bezpečia a umožníte im platiť v prirodzenom prostredí vlastnej banky.

Fínsko

MobilePay je najpopulárnejšia mobilná platobná aplikácia vo Fínsku. Ide o jednoduchú a rýchlu mobilnú platobnú metódu, ktorá má aktuálne viac ako 6 miliónov používateľov. S MobilePay môžu vaši zákazníci platiť za online nákupy jediným potiahnutím prsta.

Pomocou Paytrail získate možnosť prijímať platby od fínskych klientov prostredníctvom online bankových prevodov pokrývajúcich všetky veľké fínske banky.

Francúzsko

Carte Bancaires je francúzska miestna kartová schéma a najpoužívanejšia platobná metóda v regióne. Platby prostredníctvom Cartes Bancaires predstavujú približne 60 % súčasnej spotreby domácností vo Francúzsku.

Holandsko

iDEAL je najpoužívanejší online platobný nástroj v Holandsku, ktorý pokrýva viac ako 60% trhu. Zákazníkom umožňuje nakupovať na internete prostredníctvom online bankových prevodov priamo z ich bankového účtu. Zákazníci prevádzajú peniaze priamo zo svojho bankového účtu prostredníctvom rozhrania, ktoré dôverne poznajú, čo zvyšuje pravdepodobnosť úspešného dokončenia platieb a v zákazníkovi upevňuje dôveru. Od jeho zavedenia v roku 2005 sa prostredníctvom iDEAL uskutočnila viac ako miliarda platieb. Zároveň ho viac ako 100 000 internetových obchodov a ďalších organizácií implementovalo ako spôsob platby.

Chorvátsko

Aircash je chorvátska virtuálna peňaženka s viac ako 200 000 používateľmi, na ktorú sa vkladajú prostriedky v hotovosti alebo kreditnými/debetnými kartami Visa, Maestro a Mastercard. Aircash umožňuje používateľom posielať peniaze rodine a priateľom platiť účty alebo nakupovať online.

Nemecko

Giropay je najpopulárnejší internetový platobný systém v Nemecku. Zákazníkom umožňuje bezpečne nakupovať na internete prostredníctvom prevodov z ich bankového účtu v reálnom čase. GiroPay pokrýva viac ako 85% nemeckého trhu s podporou približne 1500 bánk, ktoré poskytujú prístup k tomuto spôsobu platby pre viac ako 17 miliónov zákazníkov.

Poľsko

BLIK je najpopulárnejší spôsob platby cez mobil v Poľsku. Ide o systém integrovaný do bankových aplikácií a pokrytý všetkými veľkými poľskými bankami. V súčasnosti má viac ako 90% všetkých zákazníkov poľských finančných inštitúcií možnosť používať BLIK v aplikáciách mobilného bankovníctva.

Získajte možnosť prijímať platby od poľských zákazníkov prostredníctvom online bankových prevodov pokrývajúcich všetky veľké poľské banky.

Rakúsko

EPS online transfer je bezpečný spôsob platby, ktorý ponúkajú všetky rakúske banky. Miliónom majiteľom účtov v Rakúsku umožňuje platiť ľahko a rýchlo za nákupy pomocou vlastnej dôveryhodnej služby online bankovníctva. Viac ako 80% obchodníkov pôsobiacich v rámci rakúskeho trhu prijíma EPS online platby, čím si táto platobná metóda drží pozíciu najobľúbenejšieho spôsobu platby bankovým prevodom v Rakúsku.

Taliansko

MyBank je jednou z najobľúbenejších platobných metód v Taliansku, ktorá umožňuje používateľom uskutočňovať platby prostredníctvom okamžitého bankového prevodu v reálnom čase s najvyššími štandardmi zabezpečenia a transparentnosti. V súčasnosti má viac ako 40 miliónov zákazníkov, ktorí využívajú jej služby v celej Európe.

Satispay je inovatívne riešenie mobilných platieb, ktoré umožňuje platiť online ale aj v kamenných obchodoch, vymieňať si peniaze s priateľmi, šetriť a mať prístup k celému balíku služieb pomocou smartfónu. Obchodníci využívajúci Satispay môžu prijímať platby pohodlným a efektívnym spôsobom. Všetko, čo váš klient musí urobiť je stiahnuť si aplikáciu, zadať svoje telefónne číslo a IBAN kód. Vďaka tomu sa aplikácia prepojí priamo s bankovým účtom a zákazník tak bude môcť bezpečne vykonávať platby bez toho, aby musel vytiahnuť kreditnú kartu.

Portugalsko

Multibanco je najobľúbenejšou platobnou metódou v Portugalsku. Multibanco umožňuje spotrebiteľom platiť bankovým prevodom alebo kartou Multibanco v bankomate.

Veľmi obľúbená platobná metóda v Portugalsku. Zákazník zadá svoje telefónne číslo a vyberie možnosť platby. Následne prejde do aplikácie MB WAY, kde platbu dokončí.

USA

Openbucks je spôsob platby, ktorý umožňuje zákazníkom platiť online pomocou darčekových kariet zakúpených v obchodoch v rámci USA a Kanady. Openbucks umožňuje zákazníkom, ktorí nevlastnia kreditné karty alebo bankové účty, nakupovať online “v hotovosti”.

Čína

WeChat Pay je mobilná platobná metóda a digitálna peňaženka od spoločnosti WeChat so sídlom v Číne. Je zakomponovaná do najväčšej čínskej platformy sociálnych médií WeChat s viac ako 902 miliónov aktívnych používateľov denne. WeChat Pay umožňuje používateľom uskutočňovať mobilné platby a online transakcie. S WeChat Pay získate prístup k stovkám miliónov nových kupujúcich na jednom z najväčších svetových trhov.

Brazília

PIX je brazílska platobná metóda, založená na instantných bankových prevodoch. Vytvorila a vlastní ju Brazílska centrálna banka.

Boleto je oficiálna brazílska platobná metóda regulovaná centrálnou bankou Brazílie. Ide o push platobný systém, ktorý bol spustený v roku 1993 a dnes generuje 3,7 miliardy transakcií ročne. Predstavuje približne 25 % všetkých online platobných transakcií a je nevyhnutnosťou pre podnikanie v Brazílii.