Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Spoločnosť Oponeo obchoduje bezpečne za pomoci TrustPay

author: TrustPay
Follow us:

Spoločnosť Oponeo úspešne vytvorila prosperujúci medzinárodný internetový podnik na vysoko špecializovanom trhu a to s predajom pneumatík, diskov a kolies pre všetky typy cestných vozidiel. Oponeo sa odlišuje od ostatných dodávateľov tým, že ponúka veľký výber a rýchle dodanie (2-5 dní), ako aj výnimočný zážitok z nákupu a pravdaže, bezpečné platby. Spoločnosť dodáva zákazníkom každý deň viac ako 50 000 pneumatík prostredníctvom 80 veľkoobchodných partnerov, internetových obchodov a informačných portálov.

Výzva

Spoločnosť Oponeo, ktorá pôsobí na 13 európskych trhoch (Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Poľsko, Rakúsko, Spojené kráľovstvo, Írsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Holandsko a Belgicko), potrebovala spoľahlivého a bezpečného poskytovateľa platobných služieb, ktorý by zvládol tempo, rozsah a dosah jej operácií.

Jej rýchle služby a obraty závisia aj od toho, či vie ponúknuť bezpečné a spoľahlivé platby – bez ohľadu na to, akým spôsobom chcú jej zákazníci platiť.  Keďže sa jej podnikanie neustále rozširuje, správa takýchto cezhraničných platieb sa stala oveľa zložitejšou.  Potrebovali teda poskytovateľa platieb, ktorý by dokázal zjednodušiť tento platobný reťazec, rýchlo spracovať transakcie medzi krajinami a podporovať viaceré platobné metódy, špecifické pre kľúčové trhy.

Riešenie

V auguste 2021 si Oponeo vybralo TrustPay ako partnera na spracovávanie kartových platieb v Európe.

Spoločnosť TrustPay podporuje všetky spôsoby, ktorými chcú zákazníci Oponea platiť, vrátane lokálnych platobných metód.  Poskytuje tiež online bankové prevody pre rastúce trhy, ako je Slovensko a Česká republika, a miestne platobné metódy, ako sú Bancontact a iDEAL.  Všetky online transakcie overuje služba 3D Secure, ktorá zákazníkom poskytuje väčšiu bezpečnosť a minimalizuje reklamácie/chargebacky a podvody.

Správna kombinácia platieb pomáha spoločnosti úspešnejšie prosperovať na nových trhoch tým, že dokáže uspokojiť preferencie zákazníkov.  S TrustPay nie je viazaná na konkrétny typ platby, ale môže pridávať nové možnosti podľa toho, ako sa rozširuje a uspokojuje dopyt zákazníkov a požiadavky trhu.

Výsledky

TrustPay pomohlo spoločnosti Oponeo optimalizovať platobný proces a zlepšiť tok transakcií, aby vytvorila rýchly a bezproblémový priebeh online predaja, ktorý minimalizuje opustenie košíka a maximalizuje konverzie.  Následné posilnenie jej značky viedlo k 10 % nárastu predaja od januára do mája 2022 v porovnaní s rovnakým obdobím v roku 2021 (pred zavedením TrustPay).

TrustPay pomohol Oponeu zjednodušiť platby a odstrániť mnohé prekážky a frustrácie spojené s predchádzajúcimi poskytovateľmi. Jej tímy sa tak môžu slobodne sústrediť na riadenie dodávateľských reťazcov, poskytovanie top služieb zákazníkom a zvyšovanie predaja.

Benefity

TrustPay zlepšuje procesy domácich aj cezhraničných platieb.  Okrem toho má teraz Oponeo oveľa lepší prehľad o svojich transakciách prostredníctvom používateľského rozhrania TrustPay.  To jej pomáha efektívnejšie riadiť cashflow, čo následne uľahčuje zabezpečenie dobrej dostupnosti zásob.

TrustPay výrazne uľahčil život tímom zákazníckej podpory Oponea, ktoré zaručujú rýchle a bezpečné spracovanie objednávok. Zjednodušuje vyplácanie a zabezpečuje, aby svoj čas venovali pomoci zákazníkom, a nie haseniu problémov s platbami.   S TrustPay získala spoločnosť partnera, ktorý dokáže udržať kolesá jej každodenných činností a pomáha urýchliť jej rastové ambície.