Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

Zjednodušenie správy platieb a posilnenie značky za pomoci TrustPay – Jany Landl, online tréningy zamerané na zdravý životný štýl

author: TrustPay
Follow us:

Meno trénera a kouča Janyho Landla je na lokálnom trhu stále známejšie a mnohí ho už v oblasti online cvičenia považujú za silnú značku. Aktuálne ľuďom prostredníctvom internetu poskytuje tréningy, ktoré vedie buď sám Jany, alebo ďalší špecializovaní tréneri (spomeňme napríklad známe tváre ako Zora Czoborová, či Vierka Ayisi). Popri tom prevádzkuje e-shop, kde predáva produkty spojené s cvičením a zdravým životným štýlom, ako napríklad knihy, oblečenie, fit pochutiny, a iné.

Výzva

Jany mal záujem o zlepšenie svojho predajného procesu a rozšírenie možností platobnej brány, aby svojím zákazníkom zabezpečil bezproblémový proces platby a ponúkol im všetky možnosti, ktoré zákazníci na platobnej bráne očakávajú a obľubujú.

Okrem zlepšenia procesov pre svojich klientov hľadal platobnú bránu, ktorej spravovanie bude jednoduché, prehľadné a umožní mu získať funkcionality, ktoré sú potrebné pre jeho model biznisu. Takýmito sú tzv. recurring alebo inak povedané opakované platby, za tréningové programy.

„Hľadali sme platobnú bránu, ktorá pokryje všetky naše potreby, aby sme mohli zredukovať množstvo poskytovateľov, ktoré používame, a uľahčili si tak prácu so správou na našej strane. Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť to najlepšie, čo môžeme, aby sme im umožnili pohodlné platby za tréningy, ponúkli im čo najviac možností, aby nákupný proces v čo najväčšom počte dokončili.“ Jany Landl, Founder


Výsledky

Pri prechode na platobnú bránu od TrustPay získali na správu svojich nastavení prístup do inovatívneho administratívneho prostredia s názvom Obchodnícky portál.

„V TrustPay nám pomohli zabezpečiť jednoduchý prechod a integráciu platobnej brány do ich nového prostredia. Navyše nám zaručili úplnú podporu technického oddelenia a account manažérky, aby sme mali neustálu pomoc a sprievodcu počas celého procesu.“ spomína Jany.

Prechod do tohto nového systému zabezpečil možnosť rozdelenia projektov na online tréningy a e-shop a umožnil tak lepší prehlaď v transakciách. Prehľadný reporting a párovanie platieb pomohli zas Janyho účtovnému oddeleniu.

Obchodnícky portál okrem reportov a prehľadu transakcií a výplat ponúka aj možnosť prispôsobenia si platobného okna k farbám webu a umiestnenie loga priamo na platobné okno, čo využil aj Jany. Teraz vyzerá platobné okno na jeho stránke konzistentne s dizajnom webu a ponúka tak svojim zákazníkom pocit bezpečia pri dokončení nákupu.

Ako Landl spomenul: „Prispôsobenie platobnej brány našim farbám a umiestnenie loga nám umožnilo zachovať zážitok z nákupu aj pri samotnej platbe. Naši zákazníci tak môžu platiť nielen rýchlo a bezpečne, ale aj štýlovo 😊

Okrem klasickej platby kartou, stránka Janyho Landla ponúka zákazníkom na e-shope aj stále obľúbenejšie možnosti platby Apple Pay a Google Pay a online bankové prevody, pokrývajúce všetky známe lokálne banky. Zákazníci si tak môžu vybrať platobnú metódu, na ktorú sú zvyknutí a ktorú uprednostňujú.

„Vďaka funkcionalite nazvanej ‚nulová predautorizácia‘ v platobnej bráne od TrustPay sme schopní ponúknuť zákazníkom bezplatné videá, aby si naše cvičenia mohli najskôr vyskúšať. Po zadaní kartových údajov žiadne peniaze strhnuté nebudú a platby sa spustia až po uplynutí stanoveného časového obdobia.“ dodáva Jany.

Táto funkcia poskytuje bezplatné obdobie na vyskúšanie tréningových videí, čo umožňuje zákazníkom využiť možnosť takzvaného „free trial“ obdobia.

Spolupráca medzi spoločnosťou TrustPay a Janym Landlom je aktívna aj v oblasti marketingových aktivít. Tieto zahŕňajú napríklad účasť v podcaste.

Táto forma spolupráce prináša výhody pre obe strany, umožňuje im zväčšovať svoj marketingový dosah, oslovovať tak väčšie množstvo ľudí a teda aj spoločne rásť.

Spolupráca priniesla mnohé vylepšenia pri platobnom procese na webe a e-shope. Jany Landl sa úspešne zameral na zlepšenie pohodlia a platobných možností pre svojich zákazníkov a posunul takto celkový zážitok z platby na jeho stránkach na vyššiu úroveň.

“Spolupráca s TrustPay nám pomohla nastaviť platobnú bránu podľa našich predstáv a eliminovať počet platobných brán, ktoré sme dovtedy používali tým, že dokážu zastrešiť všetky služby, ktoré sú pre nás dôležité. Musíme zdôrazniť proaktívny prístup a záujem o naše potreby a požiadavky. Ich tím odborníkov nám pomohol s implementovaním a nastavením presne toho, čo sme potrebovali, či už na náš e-shop alebo na platformu s videami online tréningov. Spolupráca s TrustPay nám priniesla výraznú úľavu, pretože sme sa mohli plne spoľahnúť na ich odbornosť a skúsenosti v oblasti platieb a my sa tak môžeme venovať naplno nášmu biznisu.” Jany

TrustPay poskytlo nielen technickú podporu, ale aj podporu na dennej báze cez prideleného account manažéra a tiež spomenuté marketingové aktivity. Aj toto prispelo k rastu oboch strán a vytvorilo silné partnerstvo. Celkovo možno povedať, že táto vzájomná spolupráca priniesla pozitívne výsledky a zlepšenia v podnikateľských aktivitách obidvoch strán.